ZARZĄDZANIE
DZIEDZICTWEM KULTUROWYM

 

 

p.o. KIEROWNIKA KIERUNKU
dr Kamil Rabiega

 

k.rabiega@uksw.edu.pl

ZARZĄDZANIE DZIEDZICTWEM KULTUROWYM
 
Jesteś ciekawy świata, myślisz nietuzinkowo, masz szerokie zainteresowania? Multidyscyplinarne studia Zarządzanie Dziedzictwem Kulturowym na UKSW to wybór najlepszy dla Ciebie!
 Dlaczego?

 •  U NAS NIE BĘDZIESZ SIĘ NUDZIĆ

Na ZDK proponujemy interdyscyplinarne podejście, u nas możesz połączyć pasję do sztuki, miłość do kultury i potrzebę znajomości PR. Dowiesz się o archeologii i prawie, konserwacji i ekonomii, antropologii i geofizyce. Wybierzesz to, co najbardziej Cię interesuje!

 •  SZEROKI RYNEK PRACY

Po ZDK możesz pracować w muzeach i innych instytucjach kultury, fundacjach, urzędach ochrony dziedzictwa, polskich ministerstwach i światowych instytucjach zajmujących się dziedzictwem kulturowym (np. UNESCO), a także marketingu, PR i turystyce. Dzięki nam nie dasz się zaszufladkować!

 •  NIE TYLKO TEORIA ALE I PRAKTYKA

Nudzą Cię studia zza biurka? Na naszych zajęciach wykorzystasz wiedzę w praktyce, zrobisz reklamę, hasło promocyjne i zaprojektujesz wystawę. Weźmiesz udział w ciekawych praktykach i wyjazdach naukowych!
Bardzo dbamy o praktyczny aspekt zajęć, dlatego zajęcia i praktyki często odbywają się w różnych muzeach i innych instytucjach kultury, np. w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Oprócz praktyk organizujemy wycieczki badawcze w Polsce i za granicą (np. Rzym, Norwegia)

•  Z NAMI ZMIENISZ ŚWIAT!

Chcesz satysfakcjonującej pracy pełnej wyzwań, która pomoże Ci zmieniać rzeczywistość? Dzięki nam możesz ratować zabytki, dbać o dziedzictwo kulturowe, a także promować kulturę i sztukę.

 

ADRES:

ul. Wóycickiego 1/3, bud. 23
01-938 Warszawa
archeologia@uksw.edu.pl


SEKRETARIAT INSTYTUTU
pok. 224
tel. 22 5696817 w. 817

 


NAPISZ DO NAS