Informujemy, że konkurs na udział w projekcie NCN “Mesopotamian material religion: Shifting landscapes of human-divine networks in ancient Mesopotamia”, Opus 21, HS3 (2021/41/B/HS3/04062) został rozstrzygnięty a nowym współpracownikiem został dr Bernhard Schneider. Dr Bernhard Schneider jest absolwentem Leopold-Franzens-Universität w Innsbrucku, gdzie obronił zarówno swoją pracę magisterską, jak i doktorską, specjalizując się w zagadnieniach kultury starożytnego Bliskiego Wschodu. Był członkiem zespołów naukowych, które realizowały badania wykopaliskowe na Bliskim Wschodzie: w Iraku (z Uniwersytetem w Chicago i Heidelbergu), w Syrii (z Uniwersytetem Kalifornijskim i Wolnym Uniwersytetem w Berlinie), w Armenii i Gruzji (z zespołem Leopold-Franzens- Universität w Innsbrucku). Zrealizował także liczne badania studyjne w muzeach w USA, Anglii, Niemczech i Turcji.

Kierownikiem projektu jest dr Christina Tsouparopoulou.

Serdecznie gratulujemy!